15. 2. 2017

Informace

Jak mnozí z vás jistě vědí, naše republika se v letošním roce poprvé účastní Mistrovství světa v SUP a paddleboardingu v Dánsku - viz ISA SUP and PADDLEBOARD WORLD CHAMPIONSHIP 2017 - DENMARK

Níže přikládáme informace od Tomáše "Albey" Vaněčka:

"V noci jsem se vrátil ze své dánské mise. Poprvé v historii se češi představují na Mistrovství světa. Mé výsledky nijak oslnivé nejsou avšak já jsem oslněn! Stál jsem na startu největších závodů mého života po boku velkých sportovců!


Mistrovství světa v S.U.P. je plně profesionální sportovní akce vysoké úrovně se vším, co si jen lze představit. Není to žádný okresní přebor, je to akce na které se střetávají nejlepší závodníci současnosti.
Výkonnost a profesionalita TOP závodníků je obrovská. Za sebe musím říct, že mám co dohánět jak v síle, vytrvalosti, šikovnosti, zkušenosti tak i v materiálovém vybavení. Rozhodně i letos měl být náš tým početnější! Snažil jsem se udělat po všech stránkách maximum, na víc jsem neměl. Přivezl jsem si obrovskou zkušenost a odhodlání do další práce. Nemyslím tím však jen vlastní trénink a přípravu.


Musíme začít jinde, musíme začít u mladších. Ve špičce v mužích se těžko hledá muž nad 25 let, většinou se jedná o kluky ve věku 22 - 23 a ti už mají mnoho světových titulů z minulých let. Musíme spolupracovat a vytvořit co nejlepší podmínky pro ty, kdo nás budou reprezentovat v letech následujících. Věřím že zde máme mnoho schopných sprinterů i vytrvalců. Musíme je najít napříč spektrem vodních sportů a ukázat jim S.U.P. - sport na velmi vysoké úrovni! Dál držím palce kolegům reprezentantům, kteří se ještě budou rvát se soupeři a s živlem na severozápadě Dánska. Jsou to opravdu bojovníci a dělají co můžou. Za sebe dodávám, že 50. místem se rozhodně kariéra nekončí a jedu dál!

Albey"

Držíme tedy palce i ostatním našim závodníkům, kteří v současnosti bojují o pozice.

Oblíbené příspěvky